Jadalnia w stylu country: Postaw na przytulny zachęcający klimatNajlepszym sposobem na zrozumienie stylu country jest otwarcie umysłu i zastanowienie się, co to dla Ciebie znaczy. Pomyśl o rzeczach, które sprawiają, że twoje serce się uśmiecha, a będziesz w stanie stworzyć przestrzeń, którą kochasz. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić ze swoją przestrzenią, zachowaj jej autentyczność dla siebie. Jeśli lubisz wygląd stylu country, to jest to świetny wybór dla Ciebie. Nie ma dobrego lub złego sposobu dekorowania; chodzi o to, aby Twój dom był domem, który kochasz.

Zainstaluj neutralne kolory

Wraz z tkaninami, wykładzinami podłogowymi i oknami, farba na ścianach powinna być brana pod uwagę, gdy próbujesz stworzyć przyjazną i przytulną przestrzeń w stylu country. Świetnym sposobem na włączenie tego wyglądu jest wybranie neutralnej palety kolorów dla swoich ścian. Wybór neutralnej palety kolorów pozwoli Ci na włączenie różnych elementów do swojego domu bez konieczności ponownego malowania. To daje Ci elastyczność, aby zmienić swój wystrój tak często, jak chcesz, bez konieczności martwienia się o pracę farby.

Istnieje wiele sposobów, aby wybrać neutralną paletę kolorów dla swoich ścian, ale najprostszym sposobem jest wybranie koloru, który jest dominującym kolorem w pokoju. Na przykład, jeśli twoje meble w salonie są głównie ciemne, możesz chcieć pomalować ściany na ciemnoszary lub niebiesko-szary kolor.

Dodaj akcesoria

Ponieważ neutralne odcienie są doskonałą bazą do dodania stylu country, możesz je również wykorzystać do wprowadzenia jasnych i kolorowych akcesoriów. Podczas gdy neutralne tony są świetnym sposobem na wniesienie przytulności i ciepła do pokoju, czasami chcesz wprowadzić odważniejszy kolor, aby dodać jeszcze więcej zainteresowania do swojego wystroju. Akcesoria takie jak dywany, koce i dzieła sztuki mogą być świetnym sposobem na dodanie pop koloru bez zmiany koloru ścian.

Przy wyborze akcesoriów, wybierz przedmioty, które są przeznaczone do użytku. Na przykład, dywany, które są przeznaczone do chodzenia i koce, które mogą być używane jako wystrój i ciepło są świetnym wyborem. Akcesoria to świetny sposób na wyrażenie swojej osobowości bez zbyt drastycznej zmiany przestrzeni.

Meble do jadalni w stylu wiejskim

Meble do jadalni w stylu wiejskim to stosunkowo nowy styl, który stał się popularny w ostatnich latach, ponieważ wiele osób chce wnieść do swoich domów więcej wystroju gospodarstwa. Ten styl charakteryzuje się meblami, które mogą być używane zarówno do formalnych, jak i swobodnych celów jadalnych, i zawiera różne style, takie jak krzesła, stoły, stołki i szafki na porcelanę. Podczas gdy styl ten nie ma określonego zestawu zasad, ma tendencję do cechowania się mieszanką elementów, w tym kawałków litego drewna, metalowych akcentów, naturalnych i ziemistych tkanin oraz opraw oświetleniowych. Jednym z kluczowych elementów tego stylu jest użycie naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień, które tworzą zachęcające i przytulne środowisko. Styl ten charakteryzuje się również prostotą, która jest łatwa do utrzymania w czystości.